Ultimate General: Civil War Oyun Hile Bot indir

0

Ultimate General: Civil War Oyun Hile Bot indir

Bu eğiticinin etkinleştirilmesi:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Trainer Activated’ dinleyin.

İstenilen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğitmen üzerinde değiştirilebilir.

Eğitici Seçenekleri:

Numpad 1: Ordu Verilerini Yakala

Numpad 2: İtibar Ayarla

Numpad 3: Para Ayarlayın

Numpad 4: Set Acquires

Numpad 5: Maksimum Kolordu

Numpad 6: Maksimum Bölünmeler

Numpad 7: Birim Başına Maksimum Asker

Numpad 8: Politika Noktaları

Numpad 9: Ekonomi Puanları

Numpad 0: Tıp Noktaları

Numpad /: Eğitim Noktaları

Numpad *: Ordu Organizasyon Noktaları

Numpad -: Logisitics Puanları

Numpad +: Reconnaisance Puanları

F5: Yakalama Birimleri

F6: Masif Üniteleri Ayarlama

F7: Sıfırlama Şartı

F8: Moralin Sıfırlanması

Notlar:

Numpad 1: Ordu Verilerini Yakala – Toplam paranızı ve işe alacağınızı ve benzerini görebileceğiniz ARMY CAMP haritasında iken, ya en az bir kez malzeme satın alıp sattığınızdan emin olun, ardından tüm verileri toplamak için bu tuşa basın. Daha sonra değerleri sıfırlamak için aşağıdaki Numpad tuşlarını kullanabilirsiniz. Yazılan değerler eğiticide özelleştirilebilir.

Numpad 2: İtibar Ayarla – önce Orduyu Yakala’yı kullanın, ardından değeri değiştirmek için bunu kullanın. Değişiklik izlemek için ayrılmanız ve geri gelmeniz veya harcamanız gerekebilir.

Numpad 3: Set Para – Önce Ordu Veri Yakalama kullanın, sonra değeri değiştirmek için kullanın. Değişiklik izlemek için ayrılmanız ve geri gelmeniz veya harcamanız gerekebilir.

Numpad 4: Set Recruits – İlk önce Capture Army Data’yı kullanın, ardından değeri değiştirmek için bunu kullanın. Değişiklik izlemek için ayrılmanız ve geri gelmeniz veya harcamanız gerekebilir.

Numpad 5: Maximum Corps – İlk önce Capture Army Data’yı kullanın, ardından değeri değiştirmek için bunu kullanın. Değişiklik izlemek için ayrılmanız ve geri gelmeniz veya harcamanız gerekebilir.

Numpad 6: Maximum Divisions – İlk önce Capture Army Data’yı kullanın, ardından değeri değiştirmek için bunu kullanın. Değişiklik izlemek için ayrılmanız ve geri gelmeniz veya harcamanız gerekebilir.

Numpad 7: Birim İçin Maksimum Asker – Önce Ordu Veri Yakalama kullanın, daha sonra değeri değiştirmek için kullanın. Değişiklik izlemek için ayrılmanız ve geri gelmeniz veya harcamanız gerekebilir.

Numpad 8: Politika Noktaları – Önce Ordu Haritasını Yakala kullanın, daha sonra değeri değiştirmek için kullanın. Değişiklik izlemek için ayrılmanız ve geri gelmeniz veya harcamanız gerekebilir. Bu değerler, Kampanya sırasında ARMY CAMP ekranındaki KARİYER sekmesindedir.

Numpad 9: Ekonomi Noktaları – önce Ordu Veri Yakalama kullanın, daha sonra değeri değiştirmek için kullanın. Değişiklik izlemek için ayrılmanız ve geri gelmeniz veya harcamanız gerekebilir. Bu değerler, Kampanya sırasında ARMY CAMP ekranındaki KARİYER sekmesindedir.

Numpad 0: Medicine Points – Önce Ordu Veri Yakala kullanın, daha sonra değeri değiştirmek için kullanın. Değişiklik izlemek için ayrılmanız ve geri gelmeniz veya harcamanız gerekebilir. Bu değerler, Kampanya sırasında ARMY CAMP ekranındaki KARİYER sekmesindedir.

Numpad /: Eğitim Noktaları – Önce Ordu Haritasını Yakala’yı kullanın, ardından değeri değiştirmek için bunu kullanın. Değişiklik izlemek için ayrılmanız ve geri gelmeniz veya harcamanız gerekebilir. Bu değerler, Kampanya sırasında ARMY CAMP ekranındaki KARİYER sekmesindedir.

Numpad *: Ordu Organizasyon Noktaları – önce Ordu Veri Yakala kullanın, daha sonra değeri değiştirmek için kullanın. Değişiklik izlemek için ayrılmanız ve geri gelmeniz veya harcamanız gerekebilir. Bu değerler, Kampanya sırasında ARMY CAMP ekranındaki KARİYER sekmesindedir.

Numpad -: Logisitics Noktaları – İlk olarak Capture Army Data’yı kullanın, ardından değeri değiştirmek için bunu kullanın. Değişiklik izlemek için ayrılmanız ve geri gelmeniz veya harcamanız gerekebilir. Bu değerler, Kampanya sırasında ARMY CAMP ekranındaki KARİYER sekmesindedir.

Numpad +: Reconnaisance Points – Önce Ordu Veri Yakala kullanın, daha sonra değeri değiştirmek için kullanın. Değişiklik izlemek için ayrılmanız ve geri gelmeniz veya harcamanız gerekebilir. Bu değerler, Kampanya sırasında ARMY CAMP ekranındaki KARİYER sekmesindedir.

F5: Birimleri Yakala – Birimlerini hareket ettirebileceğin savaş muharebe bölümünde iken, birimlerinizden birine tıklayın ve daha sonra modifikasyon için tüm birim değerlerinizi yakalamak için bu seçeneğe basın. Yazılan değerler antrenörde değiştirilebilir.

F6: Massive Units’i Ayarla – Önce Yakalama Birimleri’ni kullandığınızdan emin olun, sonra etkilemek için bir birim seçin ve bunu etkilemek için bu tuşa basın. Birimin saldırıya uğradığı, saldırıya uğradığı veya değiştiğini görmek için başka türde bir değişiklik yapması gerekebilir. Büyük sayılar kullanmak zorunda değilsiniz, ancak büyük bir değer kullandığınızda, bu birim diğer birimleri devralıyor ve temelde yenilmez.

F7: Durumu Sıfırla – önce Yakalama Birimleri’ni kullandığınızdan emin olun, sonra etkilemek için bir birim seçin ve bunu etkilemek için bu tu

İNDİR:

Ultimate General: Civil War – Trainer +18 v1.0 REV 20111 Hile indir – Download